کتاب دانه اصفهان (سفیران آگاهی) شماره تماس ۰۹۹۰۷۰۹۰۹۰۷
به شما تبریک می‌گوییم به خاطر تصمیم‌ مهم و سرنوشت‌سازی که گرفته‌اید!

ما در کتاب‌دانه به شما کمک می کنیم تا با آموزش‌های صحیح گامهای لازم برای تبدیل شدن به یک مربی حرفه ای و ایجاد کسب و کاری با ارزش در جهت ارتقای فرهنگ جامعه و رسیدن به شرایط اقتصادی بهتر را بردارید.

 

همه ما با ایمان راسخ گرد هم آمده ایم تا با افزایش فرهنگ کتابخوانی تقویت حافظه و افزایش تمرکز و مدیریت زمان مطالعه، افزایش خودباوری و اعتماد به نفس و افزایش روحیه نشاط و امید آفرینی و اشتغال زایی و کسب درآمد کاری کنیم دنیا جای بهتری برای زندگی باشد.

 

بی شک زمانی که صرف آموزش خود و دیگران در این کار می کنید تعیین کننده میزان موفقیت و برخورداری شما از این فرصت عالیست ما معتقدیم موفقیت به انتخاب ما وابسته است نه به شانس و شما انتخاب خود را کرده اید پس به این جمله باور داشته باشید که امروز کار متفاوتی انجام خواهم داد تا فردا زندگی متفاوتی داشته باشم.

شاید این آخرین و تنها فرصت زندگی نباشد، حتماً فرصت‌های دیگری سر راه شما قرار خواهد گرفت ، ولی بی شک یکی از بزرگ‌ترین و برجسته‌ترین فرصت هایی است که در زندگی شما پیش آمده است. فرصتی برای رشد و پیشرفت، یادگیری و یاد دادن، بهتر شدن و بهتر کردن زندگی خود و دیگران.

در این مسیر زیبا برای شما در جهت رسیدن به اهداف تان و اجرای رسالت تان آرزوی موفقیت میکنیم .

هدف سامانه کتابدانه چیست؟
کمک به افزایش سرانه مطالعه و فرهنگ کتابخوانی، تندخوانی و تقویت حافظه و افزایش تمرکز، افزایش روحيه ی نشاط و خودباوری، افزایش اعتماد بنفس و امید آفرینی برای ساخت یک زندگی بهتر، و در نهایت اشتغال زایی و کسب درآمد
منظور از رشد با کتابدانه چیست؟
در کتابدانه با آموزش‌های بسیار خوب و کاربردی و یادگیری افزایش تمرکز و تقویت حافظه و مطالعه ی کتاب های خوب به بهتر شدن کیفیت زندگی خود و ایجاد روابط خوب اجتماعی کمک کرده و کتابدانه با ایجاد بستری مناسب برای یادگیری امور بسیار کاربردی موجب رشد فکری، رشد فردی، رشد اجتماعی، رشد فرهنگی و رشد اقتصادی و...
صاحب امتیاز سامانه کتابدانه کیست؟
از آنجا که این سامانه یک استارتاپ و کارآفرینی باارزشی بوده که توسط ایده ی جناب اقای بهمن شاه بابائی مطرح شده و کاملا مردمی است و قابلیت استفاده برای همه ی مردم به یک میزان را داراست ، میتوان گفت صاحب امتیاز آن همه ی مردم دنیا هستند.
در صورتی که در حین آموزش ها سوال یا ابهامی داشتم به چه کسی مراجعه کنم؟
آموزش ها با زبانی بسیار ساده و روان و قابل درک بیان شده اند ولی چنانچه سوال یا ابهامی داشتیم از پشتیبان خود پرسیده و با شرکت در کلاسهای فوق العاده خوب حضوری و یا مجازی هیج ابهامی باقی نخواهد ماند.

کتاب دانه

سامانه کتابدانه

سامانه کتاب دانه چیست؟

مجموعه آموزشی بزرگ و بین المللی کتاب دانه با آموزش مهارت تندخوانی و تقویت حافظه و اصول صحیح مطالعه ، افزایش تمرکز ، اعتماد به نفس و عزت نفس ونیز تربیت مدرس در سراسر کشور فعالیت می کند.

شما از لحظه ورود به کتابدانه به روش‌های مختلف توسط پشتیبان و مربیان خود حمایت و پشتیبانی می‌شوید و به آموزش‌های تخصصی ویدیویی، آموزش‌های موجود در پلتفرم کتابدانه دسترسی خواهید داشت. امکانات ویژه و‌ تخصصی پلتفرم کتابدانه در اختیار شما خواهد بود. علاوه بر این، می توانید از آموزش‌های حضوری و آنلاین تخصصی مربیان سطح بالا نیز بهره مند شوید.

آدرس و شماره تلفن دفاتر کتاب دانه در شهرهای مختلف را از

اینجا

می توانید دریافت کنید 

کتاب دانه اصفهان

.دفتر کتابدانه اصفهان که تحت نظر سایت اصلی کتابدانه به مدیریت خانم راضیه منشئی فعالیت خود را به عنوان یکی از اعضای تیم آموزشی کتابدانه با اهدافی همچون کسب مهارت‌های مطالعه اصولی و صحیح ،  مهارت تندخوانی، افزایش میزان سرعت مطالعه و افزایش سرانه مطالعه روزانه، قدرت تمرکز و تقویت حافظه، یادگیری سریعتر و بهتر در شهر اصفهان  آغاز نموده است و تا کنون بیش از ۱۰ شعبه در استان اصفهان جهت برگزاری کلاسهای حضوری فعالیت می کنند.

آدرس دفتر مرکزی: چهارراه تختی ابتدای چهارباغ بالا ابتدای کوچه شیخ الاسلام(شماره ۱۷

تلفن  09133701339

09907090907 همراه 

شعبه 1 : خیابان جی

شعبه 2 : میدان ازادی

شعبه 3 : رهنان

شعبه 4: خیابان ارباب

شعبه 5 : شاهین شهر

شعبه 6 : شاهین شهر

شعبه 7 : دستگرد

شعبه 8 : خیابان شیخ صدوق

شعبه 9: فرهنگسرای گهرو واقع درشهر گهرو استان چهارمحال و بختیاری

شعبه 10 : خمینی شهر مجتمع فرهنگی باقرالعلوم

دفتر نجف آباد:  کتابخانه بزرگ زهراییه 

شعبه های کتابدانه اصفهان
نظرات مشتریان
کتاب دانه همان مسیر روشن و پر نور وصول به معنویت و معرفت وجود الهی است چرا که «من عرف نفسه فقد عرف ربه» انسان‌های شایسته مهم‌ترین کارشان خودشناسی و خودسازی است و کتاب دانه مأمن امنی است برای چنین انسان‌هایی که رسالت خود را درک کرده و مأموریت خود را شناخته اند اینجا هستیم که با تمام وجود فریاد بزنیم
هاجر سادات مصطفوی
فانوس 1 ستاره کتابدانه
سامانه کتابدانه ایده ای عالی برای کسانی که به دنبال آموختن و بزرگ شدن هستند و ایده ای عالی برای کسانی که دوست دارند همراه با آگاهی و رشد فردی ، از درآمد مکفی برخوردار بشن . سامانه کتابدانه تو رو به رشد میرسونه و تو هم با کمک به دیگران در جهت رشد فردیشون ، همراه با همون افراد به درآمدهای عالی میرسی
مریم مسائلی
مربی 1 ستاره سامانه کتابدانه
بی شک سامانه کتابدانه یک مسیر بی نظیر برای کسب مهارتهای متفاوت و سودمند جهت بهبود زندگی همه افراد است. وجود شما بسییییار چشمگیر در این مجموعه است که امیدوارم روز به روز بیشتر و بیشتر بدرخشید و همه در کنار هم به بالاترین رشد و آگاهی برسیم.
زهرا کشکولی
عضو سامانه کتاب دانه
راهی برای حال خوب ، یادگیری آنچه که تا بحال با آن بیگانه بوده ایم.. ارتقای خودباوری ، جمع دوستانه ، حس خوب ، بیایید دغدغه هایتان را عوض کنید، بجای وقت گذاری بیهوده ، برای رشد خود زمان بگذارید ..این است رسالت کتاب‌دانه‌ی دوست داشتنی ما
امیرحسین
عضو سامانه کتاب دانه
با کتابدانه از آموزش دیدن و آموزش دادن لذت ببرید.

ابتدا آموزش‌های خوب و کاربردی را دریافت کرده و سپس در صورت تمایل با گذراندن دوره ی مربیگری حرفه ای با کتاب دانه همکاری کرده و درآمد کسب کنید.

کتابدانه خانواده ای است به وسعت ایران  و آموزشگاهی به وسعت جهان...

 

فرصت ها را غنیمت بشماریم

لذت و فرصت کار کردن با کتابدانه را از دست ندین

اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان تماس با 09907090907

https://www.aparat.com/v/OLzo4
https://www.aparat.com/v/R4uGV